Конференція проекту «Проблема культурної ідентичності в літературно-філософському дискурсі XIX–XXІ ст.»

21 листопада, о 14.00, ауд.1-301

 

Заключна конференція пройде в рамках наукового проекту «Проблема культурної ідентичності в літературно-філософському дискурсі XIX–XXІ ст.», який у 2012-2014 рр. виконувався викладачами кафедри літературознавства і кафедри філософії та релігієзнавства НаУКМА, а також запрошеними фахівцями.

 

Учасники конференції представлять результати аналізу феномену культурної ідентичності в гуманітарному дискурсі та його літературно-художнього репрезентації в українській літературі ХІХ-ХХІ ст., дискутуватимуть про становлення та трансформацію ідентичності в контексті сучасних цивілізаційних і глобалізаційних процесів «плинної сучасності».

Запрошуємо всіх зацікавлених у обговоренні актуальної проблеми культурної і національної ідентичності в широкому міждисциплінарному контексті: трансформації та формування особистої ідентичності, національної і державної культурної політики, в зв’язку питаннями збереження культурної спадщини, формування колективної пам’яті, мовної політики, реформування та вдосконалення освітньої системи, вивчення історії і розвитку окремих культурних практик (кіно, література, музика), вирішення проблеми глобалізації.

 

Детальна програма - за посиланням.

© 2012-2024 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна